Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5