Series
Ratings
42
I am Your TeacherRated ★ 4.5
MonstarRated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0