Titles you rated
InceptionRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 3.5
BladeRated ★ 3.5
LifeRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5