Titles you rated
After YangRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Saint JudyRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
RunRated ★ 3.5
To See If I'm SmilingRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 2.0
Dancing CatRated ★ 4.0
PauletteRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
The JournalistRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 3.5
Camille RewindsRated ★ 3.5