Titles you rated
Air DollRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
This Is the EndRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5