Movies
Ratings
347
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.5
Molly's GameRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Sick of MyselfRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 4.0
Talk to MeRated ★ 3.5
The GesuidouzRated ★ 3.0
EephusRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5- I am LoveRated ★ 3.5
The ChildRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
RudderlessRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0