Titles you rated
UprisingRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Our SeasonRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
HoneySweetRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Seoul VibeRated ★ 1.5
CarterRated ★ 1.0
HuntRated ★ 4.0