Movies
Ratings
756
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
HuntRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 5.0