Movies
Ratings
417
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.0
JawsRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 1.0
TaxiRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 2.0
My BrotherRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 2.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 4.0