Movies
Ratings
107
The CollectorRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Modern BoyRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0