Series
Ratings
85
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Gangnam B-SideRated ★ 2.5
NarcosRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 2.5
The WhirlwindRated ★ 3.0- Miss Night and DayRated ★ 1.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
All or Nothing: Tottenham HotspurRated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5