Movies
Ratings
296
The RevenantRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Oxford MurdersRated ★ 3.0