Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
LucyRated ★ 1.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
ContactRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 1.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 2.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 1.5