Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5