Movies
Ratings
300
The FounderRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5