Titles you rated
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
The Hidden FaceRated ★ 2.5
The Ant BullyRated ★ 2.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
Ruby Gillman, Teenage KrakenRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
The WhaleRated ★ 3.5