Titles you rated
Shop of the LampRated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Inside Job Part 2Rated ★ 3.0
Inside Job Part 1Rated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
RatchedRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 2.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.5