Titles you rated
The LegendRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0