Titles you rated
Paradise: LoveRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The Delinquent SeasonRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
EddingtonRated ★ 4.5
Bring Her BackRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 2.5
PreyRated ★ 3.0
Landmine Goes ClickRated ★ 1.5
DownsizingRated ★ 4.0- AirPods 4: SomedayRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
InsideRated ★ 2.5
Kill ListRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
HereticRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0