Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0