Series
Ratings
34
Wang's FamilyRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.0
IRISRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0