Movies
Ratings
353
HerculesRated ★ 4.5
RioRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
Puss in BootsRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0