Titles you rated
DerangedRated ★ 1.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0