Movies
Ratings
38
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.5