Titles you rated
Princess HoursRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 2.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 1.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Bloody MondayRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Twinkle TwinkleRated ★ 1.5
Fashion KingRated ★ 1.5- Nine Tailed FoxRated ★ 1.5
Attic CatRated ★ 5.0