Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Beautiful MindRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0