Movies
Ratings
184
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Hope SpringsRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 2.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 2.0
OkjaRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 2.5