Titles you rated
One Punch ManRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 5.0