Titles you rated
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 0.5
ClickRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
RobotsRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0