Movies
Ratings
829
Love FictionRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
If I StayRated ★ 3.0