Movies
Ratings
55
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.5
CrossingRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
HoneyRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
The White RibbonRated ★ 4.5- ChaosRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
LincolnRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 5.0