Titles you rated
Woman of DignityRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0