Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 1.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 3.5