Movies
Ratings
42
A Company ManRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Big StanRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5