Titles you rated
The Book of EliRated ★ 4.0
A Million Ways to Die in the WestRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5