Movies
Ratings
1039
Knives OutRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 3.5
A Happy EventRated ★ 4.5
Same Same But DifferentRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 4.5
Heavy CravingRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 1.0
Rough NightRated ★ 5.0
MetamorphosisRated ★ 2.0
ShopliftersRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.5
ThorRated ★ 2.5
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 1.0
Taken 3Rated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0