Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0