Movies
Ratings
1338
Alien: RomulusRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 1.5
HereticRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
AntichristRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
After YangRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5