Titles you rated
Dumb and DumberRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The NetRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Wishing StairsRated ★ 2.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 1.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.0