Titles you rated
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0
Yourself and YoursRated ★ 1.0
MoanaRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 3.5
The Young Girls of RochefortRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
After the StormRated ★ 2.5
SupersonicRated ★ 4.0
Queen of WalkingRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 3.5
Hail, Caesar!Rated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5