Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
ArdorRated ★ 2.5
The Ten CommandmentsRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Over the HedgeRated ★ 3.0
The Last House on the LeftRated ★ 2.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 2.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 2.5
Like a VirginRated ★ 0.5
The HousemaidRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.5