Series
Ratings
85
Mr. QueenRated ★ 2.5
True BeautyRated ★ 1.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Run OnRated ★ 3.5
Fate: The Winx Saga Season 1Rated ★ 2.0
Once Upon a TimeRated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 2.5
Warrior Nun Season 1Rated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 1.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 3.0