Titles you rated
Miss GrannyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 2.5
Cloud AtlasRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0