Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
My Wedding CampaignRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Captain FantasticRated ★ 3.0
RebeccaRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 1.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Paddington 2Rated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5