Series
Ratings
40
Big Little LiesRated ★ 5.0
VIPRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 2.5
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0