Titles you rated
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
The People UpstairsRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Island in the SeaRated ★ 1.5
Throughout These CagesRated ★ 1.5
DelayRated ★ 2.0
karinjiRated ★ 1.5
FruitRated ★ 1.5
Dog Day AfternoonRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
The Mysterious Gaze of the FlamingoRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Love UntangledRated ★ 2.5