Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
The King of PigsRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5
It's NightRated ★ 1.0