Titles you rated
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
The Great PassageRated ★ 2.5
A Boy and His SamuraiRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
KisaragiRated ★ 4.0
Lovely ComplexRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Bloody TieRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0