Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0- Drawing Restraint 9Rated ★ 3.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Ballad of a SoldierRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.5
Devil in the FleshRated ★ 3.5- Fadeout CosmosRated ★ 1.0
- In Our SunsetRated ★ 3.5
- Poetry SyndromeRated ★ 0.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The Chinese FeastRated ★ 3.0
The LighthouseRated ★ 3.0
After YangRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 4.0
Cold FishRated ★ 2.0