Series
Ratings
101
Chainsaw ManRated ★ 2.0
OzRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 2.5
Junjou Romantica Season 1Rated ★ 2.0
Makai Ouji: Devils and RealistRated ★ 3.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
Trigun StampedeRated ★ 3.5
DororoRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5